🔥 اینترنت همراه اول 🔥🔥 همراه اول 🔥

آشنایی نسل جدید سیم کارت ها،سیم کارت یوسیم(USIM) / 25 فروردین 1400

یاران همیشگی تهران شارژ سلام

اگر می خواهید از اینترنت پر سرعت نوترینو نسل چهار همراه اول بهره مند شوید تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.

برای داشتن اینترنت پر سرعت به یک شبکه نسل 4 و 4.5 و فاصله نزدیک به آنتن نیاز دارد، که بسته به نزدیکی شخص به آنتن تا چهار برابر بیشتر از سرعت نسل سوم بهره خواهد برد.

اینترنت رایگان

نسل جدید سیم کارت ها،سیم کارت یوسیم(USIM)

یوسیم سیم کارت نسل جدیدی می باشد که چندین برنامه را در خود جای داده است، می توانیم آن را به چشم یک رایانه چند کاره نگاه کنیم، که توان پرداخت هزینه مترو، قبض موبایل و … را دارد.

زمانی که سیم کارت یوسیم را در تلفن همراه خود فعال می کنید می توانید تماس های ویدیویی برقرار کنید در نواحی که تحت پوشش شبکه نسل سوم قرار دارد.

برای اینکه اینترنت پر سرعتی داشته باشید تنها کافیست سیم کارت خود را به یوسیم همراه اول یعنی سیم کارت 4G تبدیل کنید.

تنها با تعویض سیم کارت به یوسیم (USIM) از اینترنت پر سرعت 4G و 4.5G بهره ببرید

تعویض سیم کارت USIM

تمامی مشترکین دائمی و اعتباری مشمول این طرح می باشند و می توانند سیم کارت خود را به یوسیم تبدیل کنند، چنانچه مشترک همراه اول تا به امروز برای تعویض سیم کارت اقدامی نکرده می تواند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و یا نمایندگی های همراه اول در سراسر کشور سیم کارت خود را به یوسیم تغییر دهد.

همراه اول برای مشترکین اعتباری خود 15 گیگ اینترنت رایگان هدیه داده است و برای مشترکین دائمی 20 گیگ اینترنت 4G در نظر گرفته است.

اینترنت 4G برای افرادی که نیازمند اینترنت پر سرعت می باشند و همواره از لپ تاپ، تبلت و تلفن همراه خود استفاده میکنند و از محدوده پوشش وای فای خارج هستند بسیار کاربردی و مفید می باشد.

نحوه فعالسازی سیم کارت یوسیم

مشترکین همراه اول به یاد داشته باشید که اگر تلفن همراه شما از شبکه 4G و 4.5G پشتیبانی می کند می توانید کد پستی محل سکونت خود را به صورت پیامکی به سر شماره 8962 یا سر شماره 990009 پیامک کنید، به یاد داشته باشید که قبل از ارسال پیامک از صحت کد پستی خود اطمینان حاصل کنید و اگر تلفن همراه شما از شبکه 4G و یا 5g پیشتیبانی نکند این سرویس برای شما فعال نمی شود و همچنین سیم کارت همراه اولی که خریداری کردید باید یک هفته از فعالیتش گذشته باشد.

پس از ارسال پیامک از شرکت پست با شما تماس گرفته می شود پس از اینکه آدرس را از شما اخذ نمودند به صورت رایگان سیم کارت یوسیم را برای شما ارسال میکنند.

پس از دریافت سیم کارت یوسیم باید از شماره های تماسی که در سیم کارت شما ذخیره شده اند را در تلفن همراه خود ذخیره و یا یاداشت کنید، سپس سیم کارت فعلی را از تلفن همراه خود خارج کرده و دستورالعملی که در پاکت می باشد را به خوبی مطالعه کنید سپس سیم کارت یوسیم را فعال کنید تا از سرعت بالای 4g و هدیه بسته اینترنت رایگان لذت ببرید.

  • در ابتدا باید روی سیم کارت فعلی خود موارد زیر را اعمال کنید.
  • بر روی کارت یوسیم علامت بارکد وجود دارد، زیر علامت بارکد شماره 19 رقمی را با کد دستوری #کد 19 رقمی* 45*10*شماره گیری کنید
  • پس از شمار گیری کد 19 رقمی، PIN1 سیم کارت از شما خواسته می شود. 
  • پوکه سیم کارت را خراش دهید و کد مورد نظر را وارد کنید.

اگر شماره سریال یوسیم و PIN1 صحیح وارد شده باشد سیم کارت فعلی غیر فعال می گردد و یوسیم جدید برای شما پس از مدتی فعال می گردد حداقل زمان انجام این فرایند یک ساعت می باشد.

پس از غیر فعال شدن سیم کارت فعلی سیم کارت یوسیم را وارد نمایید.

چنانچه مراحل گفته شده به درستی انجام شود، سیم کارت نسل چهارم همراه اول برای شما فعال می شود و همچنین بسته اینترنت آلفا با اعتبار 30 روزه با حجم 15 گیگابایت برای مشترکین اعتباری و 20 گیگ اینترنت برای مشترکین دائمی به صورت رایگان فعال می گردد.

نکاتی که باید بدانید:

  • به یاد داشته باشید که با تعویض سیم کارت یوسیم شماره خط شما تغییر نخواهد کرد.
  • شارژ موجود در سیم کارت و بسته اینترنت فعال در گوشی شما از بین نخواهد رفت و بسته هدیه نیز برای شما رزرو خواهد شد.
  • حتما شماره های ذخیره شده در سیم کارت فعلی خود کپی بگیرید و یا در حافظه تلفن همراه خود ذخیره کنید. یا می توانید از شماره contact های  خود backup بگیرید.
  • حداکثر یک هفته اینترنت هدیه سی روزه برای شما فعال می شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن