🔥 ایرانسل 🔥🔥 اینترنت ایرانسل 🔥🔥 اینترنت همراه اول 🔥🔥 همراه اول 🔥

نحوه غیرفعال کردن مصرف آزاد اینترنت همراه اول و ایرانسل

نحوه غیرفعال کردن مصرف آزاد اینترنت همراه اول و ایرانسل

از آنجایی که یکی از مشکلات همه کاربران همراه اول و ایرانسل (تلفن های همراه) قطع نشدن اینترنت همراه به طور خودکار بعد از تمام شدن بسته های اینترنتی و مصرف اینترنت به نرخ آزاد است. اگر به دلیل استفاده کردن از اینترنت با تعرفه آزاد، با قبض هایی با مبالغ بالا مواجه شده اید. می توانید اینترنت آزاد خود را غیر فعال کنید تا در صورت تمام شدن بسته اینترنت شما، هزینه قبض شما زیاد نشود. با این وجود که تعرفه های اینترنت تلفن همراه بسیار بالا است به شما عزیزان توصیه می کینم که مصرف آزاد خود را غیر فعال کنید.

در این مطلب به شما عزیزان نحوه غیر فعال کردن مصرف اینترنت آزاد اینترنت همراه اول و ایرانسل را یاد می دهیم.

غیر فعال کردن مصرف اینترنت آزاد تلفن همراه از طریق کد های دستوری اعلام شده است. اگر شما از مشترکین همراه اول یا مشترکین ایرانسل هستید می توانید با شماره گیری این کد ها اینترنت آزاد خودرا غیرفعال کنید. به طور مثال اگر شما یک همراه اولی هستید  و از شماره خط همراه اول یا ایرانسل استفاده می کنید مصرف اینترنت آزاد به این معنا است که شما زمانی که بسته اینترنت فعال بر روی خط خود دارید و تمام می شود یعنی دیگر بسته اینترنتی بر روی خط شما فعال نمی باشد برای استفاده از اینترنت به صورت آزاد یا از موجودی شارژ شما کم می شود یا هزینه آن بر روی قبض شماره شما اعمال می شود.

لازم به ذکر است که هزینه استفاه از اینترنت آزاد برای مشترکین سیم کارت های دائمی هر کیلوبایت، 0.4 ریال و برای مشترکین سیم کارت های اعتباری 0.6 ریال می باشد. یعنی شما برای استفاده اینترنت آزاد برای 1 گیگابایت مصرف اینترنت باید 42 هزار تومان هزینه بپردازید. که اصلا به صرفه نیست. در صورتی که بسته اینترنت شما تمام شد با استفاده از طرح کنترل مصرف آزاد می توانید کاری انجام دهید تا در صورت نداشتن بسته اینترنت همراه، از شارژ شما بابت مصرف آزاد چیزی مصرف نشود. یعنی اگر بسته اینترنت فعالی بر روی خط شما نبود بسته اینترنت شما قطع می شود تا شما مجددا اقدام به خرید بسته جدید کنید.

تعرفه مصرف اینترنت آزاد

هزینه مصرف یک گیگابایت اینترنت آزاد در سیم کارت های دائمی حدود 42 هزار تومان است.

هزینه مصرف یک گیگابایت اینترنت آزاد در سیم کارت های اعتباری حدود63 هزار تومن است.

در صورتی که شما با خرید یک گیگابایت اینترنت حدود 5.000 هزارتومان باید پرداخت کنید .در این صورت اگر مشترکی بعد از تمام شدن بسته اینترنت خود بسته اینترنتی خریداری نکند و به صورت آزاد از اینترنت همراه خود استفاده کند، در هزینه های سیم کارتش اختلاف قیمت بسیار زیادی به وجود می آید.

کد های دستوری

کد های دستوری اعدادی هستند که به راحتی شما می توانید این کد ها را حتی با گوشی موبایل ساده نیز شماره گیری کنید. شما با شماره گیری این کد نیازی نیست مبلغی پرداخت کنید و به صورت رایگان می توانید این کد هارا شماره گیری کنید. شما با هر نوع گوشی که دارید می توانید این کد ها را شمارگیری کنید و نیاز به گوشی با قابلیت خاصی نیست.

 روش لغو تمدید خودکار بسته اینترنت همراه
روش فعال سازی خودکار بسته اینترنت
روش استعلام گرفتن با استفاده از کد دستوری

کد دستوری غیر فعال کردن مصرف اینترنت آزاد همراه اول

اگر شما یک همراه اولی هستید می توانید با شماره گیری کد دستوری زیر جهت قطع خودکار اینترنت بعد از به پایان رسیدن بسته اینترنت همراه اول می توانید اقدام کنید و مصرف اینترنت آزاد سیم کارت همراه اول خود را غیر فعال کنید.

 

کد دستوری فعال سازی اینترنت تعرفه آزاد همراه اول

همراه اولی های عزیز(مشترکین همراه اول) شما با شماره گیری کد دستوری زیر می توانید جهت فعال سازی مجدد مصرف اینترنت با تعرفه آزاد اقدام نمایید. تا بعد از پایان بسته اینترنت همراه به طور خودکار اینترنت آزاد همراه اول برای شما فعال شود.

استعلام باقی مانده حجم اینترنت همراه اول

با شماره گیری کد دستوری زیر می توانید حجم باقی مانده اینترنت خود را مشاهده کنید.

 

کد دستوری غیر فعال کردن مصرف اینترنت آزاد ایرانسل

مشترکین ایرانسل می توانند با شماره گیری کد دستوری زیر جهت قطع مصرف آزاد اینترنت سیم کارت خود اقدام کنند.

فعال سازی اینترنت تعرفه آزاد ایرانسل

 

مشترکین عزیز ایرانسل می توانند با شماره گیری کد دستوری زیر جهت فعال سازی مصرف اینترنت با تعرفه آزاد اقدام کنند. تا بعد از پایان بسته اینترنت همراه، به طور خودکار اینترنت آزاد ایرانسل برایشان فعال شود.

کد دستوری نحوه استعلام گرفتن حجم باقی مانده ایرانسل

با شماره گیری کد دستوری زیر می توانید حجم باقی مانده اینترنت خود را مشاهده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن