🔥 تکنولوژی 🔥

اسپیکر قابل حمل جدید ، اسپیکر فانوسی ! / 25 فروردین 1400

اسپیکر نوری می خواهد یک فانوس صوتی قابل حمل باشد اما این اسپیکر زمانی که شعله ور می شود، سیستم صوتی آن خیلی قابل قبول نخواهد بود. ( به این معنی که ساختار و زیبایی (aesthetic) که برای یک سیستم صوتی در نظر گرفته شده را ندارد)

چرا این همه اسپیکر speaker بی سیم در بازار موجود است؟ جهان امروز مطمئناً نیازی به متقاضی بیشتر ندارد در این شلوغی بی حد و حصر، محصولات بسیار زیادی برای انتخاب و مقایسه وجود دارد. در واقع، این همان دلیلی است که باعث شد ما از میان این همه یک اسپیکر جذاب و متفاوت این اسپیکر فانوسی را به شما عزیزان معرفی کنیم.

در نظر داشته باشید که پول مبنای اصلی برای انتخاب اسپیکر است، علی رغم اینکه زندگی غرق دستگاه های صوتی بلوتوثی شده است، بازار جهانی پیش بینی که دارد این است که برای اسپیکر های بی سیم تا سال 2023 به 27 میلیارد دلار می رسد و  در سال 2025 به 12.11 میلیارد دلار یا در سال 2026 به 65.65 میلیارد دلار خواهد رسید.

اینترنت رایگان

بنابراین، چگونه  یک برند اسپیکر از میان این همه برند سربلند بیرون می آید و مطرح می شود؟ شما می توانید اطمینان حاصل کنید که محصول شما صدای شگفت انگیزی دارد؟

بهتر است قبل از خرید به جای این که مانند افراد دیگر که به دنبال کالایی هستند که اساساً بر اساس شکل ظاهری آن انتخاب می کنند، شما جز آن دسته از افرادی شوید که کیفیت صدای اسپیکر نگرانی های اصلی آن ها است.

فانوس صوتی

برند صوتی سوئدی علاقه خود را نسبت به مواردی که معمولاً متخصصین صوتی از آن دوری می کنند گرفته و بلندگوها را به نسخه دستی جدیدی به شکل فانوس که خروجی 5W دارد طراحی کرده است.

عمر باتری به ده ساعت می رسد، این اولین اسپیکر قابل حمل این برند می باشد و قیمت آن 290 پوند است.

بله این اسپیکر شبیه فانوس است، واقعاً چشمگیر است. ظاهر شعله های آتش، دمای آتش، تمام حرکات و روشنایی آن تجزیه و تحلیل شده است، در نهایت این اسپیکر به این گونه است که “با موسیقی شما می درخشد”.

 همان طور که آتش واقعی می تواند، چشمها را هیپنوتیزم میکند!

یک دکمه اختصاصی وجود دارد که به شما امکان می دهد نور را از “سوختن ذغال سنگ به نور شمع  و یا به یک نور مختص مطالعه” تغییر دهید.

فانوس

به طور کلی به این معنی نیست که این اسپیکر از پس یک ایده نو و تازه خلق شده که اصلا در بازار نبوده، خیر! سونی SONY چند سال پیش در اینجا بوده است.

 

در مورد صدا که به نوعی برای یک اسپیکر قابل حمل حائز اهمیت است، این است که صدا توسط یک درایور 2.5 اینچی تمام عیار و رادیاتور 3 اینچی اداره شود تا شما صدای چند جهته دریافت کنید.

هیچ اپلیکیشن و هیچ کنترل کننده صدایی وجود ندارد. باس vibrating و منبع نور در پایین بلندگو در زیر یک لوله شیشه ای بوروسیلیکات borosilicate قرار دارد.

بلندگوهای شیشه ای تقریباً یک دهه پیش در Kictstarter راه اندازی شده بود و این شرکت امیدوار است که این موفقیت را با اسپیکر Light تکرار کند. اگر چنین شود، این اسپیکر در آوریل 2021 در دسترس خواهد بود.

به طور کلی کار دشواری است، به لطف بازار شلوغ و متنوعی که وجود دارد و گزینه های خیل زیادی روبه روی همگان است،حتی ممکن است کیفیت صدای بسیار بهتری را نیز ارائه دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن